دیوارپوش بین کابینتی

دیوارپوش بین کابینتی

دیوارپوش بین کابینتی

دیوارپوش بین کابینتی

اطلاعات فنی محصول:

دیوارپوش بین کابینتی پی وی سی

قابل شستشو ، ضد باکتری ، ضد آب ، ضد چربی، ضد لک و استحکام بسیار بالا در برابر ضربه ، نصب بسیار آسان

طول هر شاخه ۲۸۰ سانت

عرض ۲۰ سانت

ضخامت ۸ میلیمتر

در ۷ رنگ مختلف

دیوارپوش

ضرورت استفاده از دیوارپوش در آشپزخانه:

خانم‌ها در خانه ساعات زیادی را در آشپزخانه می‌گذرانند و پس از انجام کارها و سرو غذا به دنبال مرتب کردن آشپزخانه هستند. تمیز کردن دیوارها از لکه‌های چربی و مواد غذایی، تمیز کردن کانتر آشپزخانه و … حال اگر دیواره‌های آشپزخانه از پوشش مناسبی برخوردار نباشند این کار به‌مراتب سخت‌تر خواهد بود.اما اگر که از یک دیوار پوش استاندارد استفاه نمایید این کار به مراتب راحتت است.

استفاده از یک دیوارپوش بین کابینتی مناسب به شما کمک می‌کند تا جلوه‌ای نو و متفاوت به آشپزخانه خود بدهید. حتی اگر قصد تغییر و یا تعویض کابینت‌ها را ندارید با خرید یک بین کابینتی نو و متفاوت می‌توانید تغییرات زیادی در آشپزخانه داشته باشید.

این روزها از متریال مختلفی برای ساخت کابینت‌ها استفاده می‌شود استفاده از بین کابینتی بارنگ‌های متضاد و یا مکمل رنگ کابینت می‌تواند گزینه خوبی باشد البته اگر با سلیقه شما هماهنگ است، البته توجه به دوام و کیفیت را نیز مدنظر داشته باشید.

دیوارپوش بین کابینتی در جهت تزئین و زیبایی هر چه بیشتر فضا آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرد به شما نیز پیشنهاد می کنیم با استفاده از این نوع دیوارپوش ها زیبایی را در آشپرخانه کدبانو منزل خود به ارمغان بیاورید.

آراپلاست پروفیل

کلمات کلیدی سئو سایت : آراپلاست پروفیل سازنده انواع دیوارپوش در ایران , دیوارپوش پی وی سی بین کابینتی , بین کابینتی , دیوارپوش بین کابینتی پی وی سی , بین کابینتی پی وی سی , قیمت دیوارپوش پی وی سی بین کابینتی , خرید دیوارپوش پی وی سی بین کابینتی , بین کابینتی pvc , بین کابینتی ارزان , بین کابینتی جدید , دیوارپوش پی وی سی آراپلاست پروفیل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *